دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 37391
 بازدید امروز : 17
 کل بازدید : 158027
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/5938
به سایت اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بدره خوش آمدید. همشهریان گرامی می توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی فرمانداری شهرستان بدره به شماره 30002190000439 ارسال نمایند. روابط عمومی فرمانداری شهرستان بدره
روابط عمومی فرمانداری
به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، زنگ پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان بدره نواخته شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بدره، به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، زنگ پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان بدره نواخته شد و مراسم نمادین این برنامه با حضور فرماندار محترم ومسئولین نهاد ها و ادارات شهرستان در آموزشگاه شهید رجایی برگزار گردید. در آغاز این مراسم جناب آقای مهندس عسگری فرماندار بدره به عنوان سخنران ویژه به بیان اهمیت و نقش پدافند غیرعامل در مواجه با مسائل و مشکلات پرداختند. ایشان اشاره کردند که پدافند غیرعامل می تواند نقش پادتن در مواجه با بیماری ها را ایفا نماید. و وظیفه شما دانش آموزان هم این است که ضمن آشنایی با جنبه ها و مصادیق مختلف این نوع دفاع، آن را در جنبه ها و امورات مختلف زندگی خود رعایت فرمایید.
 ١٥:١٨ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
پیگیری های مهندس عسگری در خصوص سوخت زمستانی عشایر و مدارس با رئیس ناحیه نفت شهرستانهای بدره،دره شهر و آبدانان
بنا به گزارش روابط عمومی، مهندس عسگری با حضور در دفتر ناحیه شرکت نفت و اهمیت موضوع سوخت زمستان شخصا با مانوری رئیس شرکت نفت ناحیه دیدار وپیگیر مسائل مربوط به سوخت شهرستان و مساعدت در این خصوص شد
 ١٢:١٣ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
فرماندار بدره: در آینده نزدیک شاهد حضور متخصصان رشته های داخلی، اطفال،زنان و رادیولوژی در شهرستان خواهیم بود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، دراین دیدار ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندارمحترم به بیان مشکلات بهداشتی ودرمانی شهرستان علی الخصوص بخش درمان پرداختند وخواستار تامین متخصصین رشته های داخلی، اطفال،زنان ورادیولوژی وتجهیزات موردنیازآن هاشدند. سپس دکترنصرت الله همتی مشکلات بهداشت ودرمان شهرستان درسه حوزه نیروی انسانی ، تجهیزاتی وپروژه های زیرساختی پرداختند وپیشنهادات مکتوب خودرا به ریاست دانشگاه جهت رفع مشکلات به ریاست دانشگاه ارائه داد .دراین دیداردکتر کریم همتی ضمن خیرمقدم به فرماندار وهمراهان جهت تامین نیروهای متخصص موردنیاز وتجهیزات پزشکی قول مساعددادند.همچنین مقررشد جهت توسعه عدالت درسلامت ودسترسی آسان مردم به خدمات براساس سیاست های دولت تدبیروامید که درقالب طرح تحول درنظام سلامت درحوزه بهداشت ودرمان اجرا می شود یک دستگاه سونوگرافی وتجهیزات موردنیاز مراکزجامع سلامت وخانه های بهداشت تامین گردند و پروژهای متوقف شده پس از بررسی فعالیت شان ازسرگرفته شود. همچنین خانه های بهداشت که نیاز به تعمیرات اساسی دارند مورد مرمت قرار گیرند. درخاتمه پیشنهاداتی جهت توسعه بخش های بهداشت ودرمان شهرستان مطرح شد ومقررشد دربرنامه ریزی های آتی دانشگاه مورد توجه قرارگیرد.
 ١١:٠٠ - جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
توجه ویژه مهندس عسگری فرماندار بدره به عشایر شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس عسگری در ساعت غیر اداری بهمراه حسن زاده رئیس امور عشایری شهرستان با طی مسافت ۷۰کیلومتری در منطقه ای مجاورت پل گاومیشان با عشایر منطقه مراد آباد و سایر روستاهاکه پرورش دام به صورت پایلوت انجام گرفته و باعث بوجود آمدن دام هایی با کیفیت و چند قلوزایی زایی گردیده بازدید و این نوید را داد که درصورت همکاری عشایرین زحمتکش و همکاری امور عشایری استان و سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی این کار را در شهرستان بدره به اجرا در می آورند.
 ١٠:٣٥ - پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
افتتاح نمایشگاه خوشنویسی مشق مهر باحضور مهندس عسگری
برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته پاراالمپیک در شهرستان بدره
جلسه کمیته فرعی ستاد اربعین شهرستان بدره به ریاست فرماندار برگزار گردید

اوقات شرعی