آرشیو اخبار
روابط عمومی فرمانداری
جلسه کمیته فرعی ستاد اربعین شهرستان بدره به ریاست فرماندار برگزار گردید
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، روز یکشنبه در محل سالن اجتماعات فرمانداری بدره و به منظور ساماندهی موکبهای شهرستان در یک مجتمع تشکیل گردید. دراین جلسه ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندار محترم ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین اظهار داشت:شهرستان بدره باتوجه به موقعیت جغرافیایی آن در مسیر تردد زوار استانهای مرکزی کشور قرار دارد به همین منظور فراهم نمودن زیرساختها برای خدمت رسانی به زوار در دستور کار قرار گرفته است. ایشان در ادامه با اشاره به ضرورت تجمیع موکبهای شهرستان در یک مکان اظهار داشت: امسال شرایط متفاوت تر از سالهای قبل است در کمیته های استانی اربعین تصمیم براین شده است که موکبهای شهرستانها در یک مکان تجمیع شوند.در شهرستان بدره هم با توجه به این که6موکب اعلام آمادگی نموده اند ورودی شهر بدره( از سمت ایلام )را که از امکانات زیرساختی لازم برخوردار هست به عنوان مکان تجمیع درنظر گرفته ایم. انتظار می رود مسئولین موکبها خدمت رسانی به زوار را در این محل انجام دهند. بدیهی است تجمیع موکبها در یک محل باتوجه به تامین امنیت وفراهم بودن زیرساختها موجب خدمات رسانی بهتر به زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) خواهد بود. درادامه این جلسه تصمیماتی به اتفاق آراء اتخاذ گردید.
 ١٣:٣٧ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
جلسه هماهنگی اعضا ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان برگزار گردید
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، بنابر دعوت قبلی جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان بدره راس ساعت11صبح به ریاست جناب آقای مهندس عسگری فرماندار محترم وبا حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندار محترم ضمن عرضخیرمقدم به حاضرین درخصوص مسائل مرتبط با اربعین مطالبی بیان و بر پیوست اقتصادی اربعین تاکید و با اشاره به شرایط جوی ایام منتهی به اربعین بر ضرورت آمادگی همه دستگاهها تاکید کردند.
 ١٤:٢٦ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش هندمینی با فرماندار شهرستان بدره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره ، در این نشست که ظهر روز دوشنبه ۹ مهرماه در محل سالن اجتماعات این فرمانداری و با حضور فرماندار بدره، رییس شورای اسلامی استان و اعضای شورای اسلامی بخش هندمینی برگزار شد؛ مشکلات این بخش نظیر مباحث آب‌رسانی، استقرار ادارات، مشکلات گرانی ، دغدغه‌های فرهنگی ـ اجتماعی ،آسفالت سطح روستاها، تخصیص اعتبارات عمرانی مناسب برای روستاها، مشکلات فراروی شوراها و... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. مهندس عسگری فرماندار بدره با اشاره به وظایف شوراهای اسلامی و دهیاران در روستاها تعامل بیشتر با هم وادارت شهرستان، صمیمیت و تلاش برای رفع مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد وگفت شناسایی ظرفیتهای روستایی و توجه به سرمایه گذاری در روستاها در زمینه های مختلف باید اساس کار شوراهای اسلامی باشد وی همچنین به نقش شوراها در پیشرفت و توسعه روستاهاو نقش شوراها در ایجاد شرایط مناسب و فرهنگ سازی در خصوص سرمایه گذاری در منطقه و کمک به دولت در جهت پیگیری و حل مشکلات روستائیان شناسایی فرصتهای اشتغال بخش گردشگری و هدایت جوانان روستایی به سرمایه گذاری و اشتغال در این حوزه اشاره ولزوم توجه به این موارد را خواستار شد نماینده عالی دولت تسلط به قانون را در اولویت کاری شوراهای اسلامی دانست و گفت: داشتن اطلاعات و امار دقیق از حوزه انتخابیه ، شناخت موانع و خلاء های قانونی کلید موفقیت شوراهای اسلامی است. مهندس عسگری دراین جلسه بیان داشت: در روستاهای این بخش کارهای خوبی انجام شده است امیدارم بتوانیم خدمات عمرانی، فرهنگی، رفاهی و.. بیشتری را آن گونه که شایسته روستاییان است ارائه دهیم و در شکوفایی اهداف دولت تدبیر و امید سهیم باشیم. در ادامه تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی به نمایندگي از ساير اعضا به بيان نظرات،پيشنهادات و مشکلات خود پرداختند :اشتغال در روستاها، اجرا و تكميل طرح هاي عمراني روستا ، تعامل ادارات با شوراي روستا ، تبيين و تقويت جايگاههاي شوراهاي اسلامي روستا در بين مردم،عدم پوشش تلفن همراه در برخي از روستاها و امكانات ورزشي از مهمترين مشكلات و درخواستهاي مطرح شده دراین نشست بود.
 ١٥:١٨ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید فرماندار بدره به همراه مدیر انتقال برق استان از پست ۶۳/۳۰wبدره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور مهندس عسگری فرماندار بدره، مهندس باقری مدیر امور انتقال برق استان ایلام، مهندس کهزادی مسئول پست های فشار قوی برق استان وصفری مدیر برق شهرستان از پست ۶۳/۲۰kwبدره بازدید به عمل آمد. شایان ذکر است که پست انتقال برق بدره دارای یک ترانس ۱۵MWA و سه فیدر خروجی تامین کننده انرژی برق شهرستان می باشد.
 ١٥:٠٣ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید فرماندار از وضعیت بازار شهر بدره و پیگیری مشکلات مربوط به بازاریان و مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای نظارت وکنترل بر بازار در روز یکشنبه مورخ 8/7/97 آقای مهندس عسگری فرماندار شهرستان به همراه تنی چند از مسئولان از سطح بازار بازدید به عمل آورد. در این دیدار چهره به چهره ضمن بررسی وضعیت از خریداران ومردم ، از مغازه داران وفروشندگان کالا وخدمات نیز سرکشی به عمل آمده و با آنها از نزدیک به گفتگو پرداخت.آقای فرماندار ضمن توصیه به فروشندگان مبنی بر رعایت حال مردم و خودداری از گرانفروشی و اعلام موجودی انبار به اداره صنعت معدن تجارت ، خواستار مدیریت فروش کالا از جانب ایشان گردید و اظهار داشت: به منظور جلوگیری از التهاب بازار از فروش کالا وجنس به صورت عمده به مردم خودداری نمایید و به صورت نیاز روزانه ومعقول به مشتریان کالا فروخته شود.
 ٠٩:٢٨ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشوراز مدارس سطح شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، دکتر طاهری رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور، به همراه آقای عسگری فرماندار محترم شهرستان بدره، آقای حیدری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام، آقای محمدی معاون بودجه و برنامه ریزی سازمان مدیریت برنامه ریزی استان ایلام، آقای نصری مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان ایلام و مدیریت وکارکنان آموزش و پرورش بدره از فضاهای آموزشی و پروژه های نیمه تمام آموزشی بدره بازدید به عمل آوردند. دکتر سعید طاهری رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور در این بازدید ابراز امیدواری نمود که در راستای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و همچنین گسترش آموزش های مهارتی در این شهرستان با حمایت های همه جانبه سازمان برنامه و بودجه کشور بتوانیم گام های موثری برداریم. گفتنی است در این بازدید از دبیرستان دخترانه متوسطه اول حضرت زینب (س)، دبستان نبوت و آموزشگاه شهید قیطاسی چشمه شیرین، بازدید به عمل آمد.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
سخنرانی آقای فرماندار در مسجدجامع شهر بدره بامحوریت حمایت از کالای ایرانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس و در مراسمی با محوریت حمایت از کالای ایرانی با حضور اقشار مختلف مردم،کسبه، بازاریان و کلیه ادرات و نهادهای سطح شهرستان در مسجد جامع شهر بدره راس ساعت 9:30 آغاز گردید. در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید و به تصویر کشیدن انیمیشن و مستنداتی مرتبط با استفاده نکردن از کالاهای خارجی در حمایت از کالای داخلی فرماندار محترم بعنوان سخنران این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.ایشان ابتدا ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین تسلیت به مناسبت حمله ی تروریستی در اهواز اظهار نمود: حادثه ی تروریستی اهواز نزد همه ی افکار آزادی خواه جهان محکوم است و به یاری خداوند بدخواهان این نظام جمهوری اسلامی ضربه مهلکی بابت این اقدام غیر انسانی خواهند خورد.در ادامه ایشان با بیان اینکه امروز اگر ما به دنبال حمایت از کالای ایرانی هستیم بایستی به دنبال ارتقاء کارآفرینی های دیجیتال، گسترش استارت آپ ها در اشل بی المللی باشیم و اینرا به جدیت دنبال کنیم و همه دستگاه ها در این زمینه تکلیف دارند. ایشان در ادامه با بیان اینکه در ابتدای سال جاری دولت محترم با ابلاغ بخشنامه ای به همه دستگاها از ممنوعیت استفاده از کالاهایی که مشابه تولید داخلی دارند و همه سازمان ها و ارگانها را مکلف به انجام آن داشته است که این ممنوعیت با توجه با اینکه سازمانها و ادارات یکی از عمده خریداران کالاها و ملزومات هستند می تواند یک اقدام خوب و متناسب در این راستا باشدو این امر مهم را مردم نیز باید مورد توجه قرار دهند. ایشان در ادامه با اشاره به مهم بودن موضوع صرفه جویی بیان داشت: متاسفانه در آمارهای رسمی ای که ارائه می شوند ما را در ردیف پرمصرف ترین کشورها در مصرف انرژی،سوخت و سایر کالاهای اساسی خانوارها قرار داده و اصراف متاسفانه ریشه دوانده در فرهنگ همه ی ما ایرانی ها وما در حالی بزرگترین وارد کننده برنج در دنیا هستیم که مازاد برنج سفره های ایرانی ها چه مقدار است، مگر غیر این است که قرآن اسراف کنندگان را برادران شیطان قلمداد می کند پس چرا ما شیعیان آنرا رعایت نمی کنیم.فرماندار محترم در پایان با اشاره به موضوع مهم احتکار، از همه دستگاهای نظارتی ،امنیتی،دادگستری و بازرسین درخواست داشت که با جدیت به این موضوع ورود نمایند و اگر مواردی در سطح شهرستان مشاهده می نمایند با قاطعیت برخورد نمایند. ایشان در ادامه با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در دولت تدبیر و امید برای مبارزه جدی با امر قاچاق و کالا و کاهش 50درصدی ورود کالای قاچاق به کشور به تبعات منفی این پدیده در از بین رفتن فرصتهای شغلی در کشور و خسارات جبران ناپذیر به صنایع و تولیدات داخلی اشاره نمود و اظهار داشت که با توجه به این که شهرستان ما در مبادی مرزی قرار ندارد قطعا نظارت و کنترل بر کالاهایی که بدون طی ضوابط و تشریفات قانونی در سطح بازار وجود دارد امری مهم است که از دستگاه های متولی می خواهم در این زمینه نهایت تلاش و جدیت خود را به خرج دهند. در خاتمه نیزمراسم با قرائت قطعنامه ای در این خصوص پایان یافت.
 ٠٩:١٢ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
زنگ مهر در مدارس شهرستان بدره طنین انداز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، در مراسم نمادین بازگشایی مدارس که در آموزشگاه شهدای بدره با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار بدره، مسئولین، اولیا و دانش آموزان برگزار گردید.مهندس عسگری فرماندار محترم شهرستان بدره ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته ی دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین تسلیت به مناسبت حمله ی تروریستی در اهواز اظهار داشت: حادثه ی تروریستی اهواز نزد همه ی افکار آزادی خواه جهان محکوم است.ایشان ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس بیان نمود که شما دانش آموزان میراث دار جوانانی هستید که دفاع از عزت و شرف ملت را در سرلوحه ی کار خود قرار دادند و با حماسه آفرینی بساط استعمار را برچیدند.فرماندار شهرستان بدره در ادامه ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش، مدیران و معلمان شهرستان بدره در راستای آماده سازی مدارس اظهار داشت که هدف آموزش و پرورش در کنکور خلاصه نمی شود بلکه پرورش فکری، اخلاقی، معنوی و مهارت آموزی از مهمترین اهداف آموزش و پرورش است.ایشان در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید بیان نمود که حضور دانش آموزان در مدرسه یک فرصت طلایی برای ایجاد نگرش مثبت و انگیزش پویا در دانش آموزان است و تأثیرگذارترین فرد در ارتباط با دانش آموزان معلمان عزیز هستند و رسالت آموزش و پرورش تربیت نسلی کاوشگر، پرسشگر و جستجوگر در عرصه ی تعلیم و تربیت است.
 ١٤:٣١ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
باحضور اقشار مختلف مردم مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین برگزار گردید
با حضور امام جمعه محترم شهرستان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار بدره و اقشار مختلف مردم مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین در چهار راه اصلی شهر بدره برگزار گردید.
 ٠٩:٠٨ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
مراسم عزاداری مدیران و کارکنان ادارات در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید
به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با دعوت فرمانداری مراسم عزاداری با حضور مدیران و کارکنان ادارات شهرستان در محل نمازخانه این فرمانداری برگزار گردید.در این مراسم فرماندار محترم ضمن عرض تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس,از حضور مدیران و کارکنان ادارات شهرستان در این مراسم تقدیر و تقدیر نمود. در پایان مراسم با قرائت زیارت عاشورا، نوحه خوانی و عزاداری توسط مداحان اهل بیت خاتمه نمود.
 ١١:٣٥ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
جلسه شورای اداری با محوریت دفاع مقدس و ستاد مهربرگزار گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری و بنا بر دعوت قبلی جلسه شورای اداری شهرستان بدره با محوریت دفاع مقدس و ستاد مهر راس ساعت 11صبح روز دوشنبه مورخ 26/6/97به ریاست آقای مهندس عسگری فرماندار و با حضور امام جمعه محترم شهرستان و اعضا شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا حجت الاسلام موسوی امام جمعه محترم شهرستان با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید بر ضرورت گره گشایی از مشکلات مردم اظهار داشت: مسئولان باید به گونه ای با ارباب رجوع برخورد نمایند که رضایتمندی و اقناع آنان را به دنبال داشته باشد. در ادامه آقای مهندس عسگری فرماندارمحترم با عرض تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشتند: در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی دشمنان با تمام توان و تجهیزات در مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار گرفتند، لذا دفاع مقدس پر افتخار ترین مقطع در تاریخ کشورعزیزمان ایران اسلامی است. ایشان همچنین افزود:متاسفانه امروزه در فضای مجازی این افتخار زیرسوال برده می شود و دشمن می خواهند با طرح ابهامات و شبهات این افتخار را کمرنگ نشان دهد. ایشان در ادامه بر عمق بخشی بر برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید و افزود:برای نسل جوان امروزی باید به گونه ای دفاع مقدس تبیین شود که برایش ملموس شود. فرماندار بدره در پایان با اشاره به فرارسیدن سال نو تحصیلی و گرامیداشت این سال بر ضرورت همکاری برای استقبال از دانش آموزان در ابتدای ماه مهر تاکید کردند
 ١١:٠٩ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
جلسه هماهنگی ستاد اربعین شهرستان برگزار گردید
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، جلسه ستاد اربعین شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.در این جلسه ابتدا آقای یاری معاون فرماندار و دبیر ستاد اربعین شهرستان با عرض تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و اشاره به مصوبات قبلی ستاد بر ضرورت پیگیری و فعال نمودن کمیته های زیر مجموعه شهرستان تاکید کرد.در ادامه آقای مهندس عسگری فرماندار محترم و رییس ستاد اربعین شهرستان با عرض تسلیت فرا رسیدن ماه محرم اربعین را نماد هویت شیعی ایران دانست و اظهار داشت:ما بر اساس تکلیف شرعی و قانونی بایستی در راستای فراهم نمودن شرایط برای خدمات رسانی مطلوب به زوار اربعین تلاش نماییم.مهندس عسگری با اشاره به ظرفیت ماه محرم و اربعین افزود:بایستی از این ظرفیت برای تقویت بنیه اقتصادی شهرستان استفاده نماییم.ایشان در ادامه با تاکید بر برگزاری منظم جلسات ستاد و کمیته های زیرمجموعه از مسئولین کمیته ها خواست گزارش عملکرد خود را به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند.در این جلسه سایر اعضا مطالب و پیشنهادات خود را مطرح و تصمیماتی به اتفاق آرا اتخاذ گردید.
 ١٠:٣٥ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
هفته دولت گرامی باد
دیدار صمیمانه مهندس سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با خانواده های شهدا شهرستان بدره در روز عید غدیر
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس سلیمانی دشتکی دربدو ورود به شهرستان بدره به دیدار خانواده های معظم شهدارفت وبا خانواده های شهیدان ادیب صفری و اسدالله فرجامی دیداروگفتگو کرد.مهندس سلیمانی دشتکی در این دیدار صمصمی بیان داشت: عظمت واقتدار امروز کشورمان را مدیون ایثار واز خود گذشتگی شهیدان می دانیم. حضوردرمنازل مددجویان تحت حمایت بهزیستی شهرستان از دیگر برنامه های استاندار محترم و هیات همراه بود. دراین دیدار 30سبدغذایی به مددجویان شهرستان اهدا واعتبار لازم برای ساخت وتکمیل منازل مسکونی مددجویان بهزیستی اختصاص گردید. مهندس سلیمانی درادامه سفربه بدره از طرح ایستگاه پمپا ژ شهرک ولیعصرعج بازدید ودرجریان مسائل ومشکلات قرارگرفت. استاندارایلام گفت 50درداعتبارنقدی پروژه بزودی پرداخت می گردد. اسیتاندارایلام درادامه به مزیت ها وقابلیتهای شهرستان بدره اشاره کردوفرمودند: با درخواست فرماندارشهرستان بزودی جلسه ای باحضوراستانداروبا شرکت مدیران کل برگزار ونسبت به رفع موانع ومشکلات شهرستان اقدام خواهدشد.
 ١٣:٤٣ - شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
هفته دولت گرامی باد
هفت پروژه عمرانی در سفر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی امور اقتصادی به بدره افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی روز دوشنبه 5 شهریور ماه در چهارمین روز از هفته دولت دکتر کاظم زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتردرویشی در سفر به شهرستان بدره 7 پروژه با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 200 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد. افتتاح فاز دوم مجتمع آبرسانی به روستای جابر موسی، تلخاب بالا، افتتاح انبار محصولات کشاورزی بیابانی، افتتاح پرورش شتر مرغ ، افتتاح کارگاه جاجیم بافی، افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دهیاری ها و همچنین کلنگ زنی پایگاه امداد جاده ای چشمه شیرین و سالن ورزشی روستای زرانگوش از برنامه های معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع در سفر به شهرستان بدره می باشد.
 ٢١:٠٠ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
هفته دولت گرامی باد
پایگاه امداد نجات جاده ای چشمه شیرین کلنگ زنی شد
درچهارمین روزازهفته دولت باحضور مهندس کاظمزاده نماینده مردم در مجلس، دکتردرویشی معاون استاندار ایلام، مهندس عسکری فرماندار شهرستان بدره کلنگ احداث پایگاه امدادجاده ای شهرچشمه شیرین بخش هندمینی به زمین زده شد. به گفته دکترمقصودی نژاد مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بدره برای ساخت این پایگاه درزمینی به مساحت 300مترمربع بالغ بر350 میلیون تومان اعتبارهزینه خواهدشد.این پایگاه درمسیرشریانی بدره به دره شهر درکنارگذرشهرچشمه شیرین ایجادخواهدشد ونقش مهمی در کاهش تلفات انسانی حوادث رانندگی وسرعت عمل درارائه خدمات پزشکی به مصدومین خواهد داشت.
 ١١:٠٥ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down