آرشیو اخبار
روابط عمومی فرمانداری
در مراسم افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان بدره:اخلاق، آگاهی و حجاب به عنوان بال هایی توانمند در کنار ورزش، شادابی و تلاش مولفه های پیشرفت و حرکت دانش آموزان هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، آئین افتتاحیه پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در محل سالن ورزشی خلیج فارس با حضور فرماندار محترم شهرستان، سرکار خانم اسلامی معاونت محترم تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام و همراهان، مدیر آموزش و پرورش بدره، مسئولین ادارات، دانش آموزان دختر آموزشگاه حضرت زینب (س) و اولیا دانش آموزان برگزار گردید. آقای عسگری فرماندار محترم شهرستان بدره ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بدره در راستای برگزاری المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای اظهار داشت که خوشبختانه یکی از سیاست ها در سطوح مختلف مدیریتی توجه ویژه به ورزش بانوان است، و امیدواریم که با برنامه ریزی های منظم بتوانیم گام مهمی را در این راستا برداریم. ایشان همچنین بیان نمود که از دانش آموزان دختر به عنوان سفیران فرهنگی در خانواده ها انتظار می رود که با نقش آفرینی در حوزه های مختلف اجتماعی بتوانند زمینه ی هر چه حضور باشکوه تر دختران را در اجتماع فراهم آورند. آقای عسگری همچنین افزود که دانش آموزان دختر با مجهز کردن خود به علم و دانش می توانند سلامت جامعه را تضمین کنند و اخلاق، آگاهی و حجاب به عنوان بال هایی توانمند در کنار ورزش، شادابی و تلاش مولفه های پیشرفت و حرکت دانش آموزان هستند. آقای عسگری در پایان سخنان خود بیان کرد که فرمانداری شهرستان بدره در راستای تجهیز اماکن ورزشی و افزایش سرانه ی ورزشی دانش آموزان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و امیدواریم با برنامه ریزی های مطلوب بتوانیم در شهرستان بدره فضاهای ورزشی را به استاندارد های کشوری نزدیکتر کنیم.
 ٠٧:٢٧ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، زنگ پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان بدره نواخته شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بدره، به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، زنگ پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان بدره نواخته شد و مراسم نمادین این برنامه با حضور فرماندار محترم ومسئولین نهاد ها و ادارات شهرستان در آموزشگاه شهید رجایی برگزار گردید. در آغاز این مراسم جناب آقای مهندس عسگری فرماندار بدره به عنوان سخنران ویژه به بیان اهمیت و نقش پدافند غیرعامل در مواجه با مسائل و مشکلات پرداختند. ایشان اشاره کردند که پدافند غیرعامل می تواند نقش پادتن در مواجه با بیماری ها را ایفا نماید. و وظیفه شما دانش آموزان هم این است که ضمن آشنایی با جنبه ها و مصادیق مختلف این نوع دفاع، آن را در جنبه ها و امورات مختلف زندگی خود رعایت فرمایید.
 ١٥:١٨ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
پیگیری های مهندس عسگری در خصوص سوخت زمستانی عشایر و مدارس با رئیس ناحیه نفت شهرستانهای بدره،دره شهر و آبدانان
بنا به گزارش روابط عمومی، مهندس عسگری با حضور در دفتر ناحیه شرکت نفت و اهمیت موضوع سوخت زمستان شخصا با مانوری رئیس شرکت نفت ناحیه دیدار وپیگیر مسائل مربوط به سوخت شهرستان و مساعدت در این خصوص شد
 ١٢:١٣ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
فرماندار بدره: در آینده نزدیک شاهد حضور متخصصان رشته های داخلی، اطفال،زنان و رادیولوژی در شهرستان خواهیم بود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، دراین دیدار ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندارمحترم به بیان مشکلات بهداشتی ودرمانی شهرستان علی الخصوص بخش درمان پرداختند وخواستار تامین متخصصین رشته های داخلی، اطفال،زنان ورادیولوژی وتجهیزات موردنیازآن هاشدند. سپس دکترنصرت الله همتی مشکلات بهداشت ودرمان شهرستان درسه حوزه نیروی انسانی ، تجهیزاتی وپروژه های زیرساختی پرداختند وپیشنهادات مکتوب خودرا به ریاست دانشگاه جهت رفع مشکلات به ریاست دانشگاه ارائه داد .دراین دیداردکتر کریم همتی ضمن خیرمقدم به فرماندار وهمراهان جهت تامین نیروهای متخصص موردنیاز وتجهیزات پزشکی قول مساعددادند.همچنین مقررشد جهت توسعه عدالت درسلامت ودسترسی آسان مردم به خدمات براساس سیاست های دولت تدبیروامید که درقالب طرح تحول درنظام سلامت درحوزه بهداشت ودرمان اجرا می شود یک دستگاه سونوگرافی وتجهیزات موردنیاز مراکزجامع سلامت وخانه های بهداشت تامین گردند و پروژهای متوقف شده پس از بررسی فعالیت شان ازسرگرفته شود. همچنین خانه های بهداشت که نیاز به تعمیرات اساسی دارند مورد مرمت قرار گیرند. درخاتمه پیشنهاداتی جهت توسعه بخش های بهداشت ودرمان شهرستان مطرح شد ومقررشد دربرنامه ریزی های آتی دانشگاه مورد توجه قرارگیرد.
 ١١:٠٠ - جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
توجه ویژه مهندس عسگری فرماندار بدره به عشایر شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس عسگری در ساعت غیر اداری بهمراه حسن زاده رئیس امور عشایری شهرستان با طی مسافت ۷۰کیلومتری در منطقه ای مجاورت پل گاومیشان با عشایر منطقه مراد آباد و سایر روستاهاکه پرورش دام به صورت پایلوت انجام گرفته و باعث بوجود آمدن دام هایی با کیفیت و چند قلوزایی زایی گردیده بازدید و این نوید را داد که درصورت همکاری عشایرین زحمتکش و همکاری امور عشایری استان و سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی این کار را در شهرستان بدره به اجرا در می آورند.
 ١٠:٣٥ - پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
افتتاح نمایشگاه خوشنویسی مشق مهر باحضور مهندس عسگری
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، با حضور مهندس عسگری مسئولین وهنرمندان وهنردوستان شهرستان بدره وجمعی از استادان انجمن خوشنویسان ایلام وحضوراستادعلی اشرف صندوق آبادی عضوشورای عالی انجمن خوشنویسان ایران ومسئول انجمن خوشنویسان ایلام نمایشگاه خوشنویسی مشق مهر در محل اداره ارشاد شهرستان برگزار گردید.
 ٠٨:٣٩ - يکشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته پاراالمپیک در شهرستان بدره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، به مناسبت گرامیداشت هفته ی پاراالمپیک همایش پیاده روی با حضور فرماندار محترم شهرستان، مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش،کارکنان آموزشگاه استثنایی بهشت بدره، دانش آموزان و اولیا دانش آموزان، از محل آموزشگاه تا پارک شهید آل اسحق شهرستان بدره برگزار گردید. مختار حیدربیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بدره در حاشیه ی این همایش، ضمن گرامیداشت هفته پارالمپیک و هفته ی تربیت بدنی، در حضور دانش‌آموزان با نیازهای ویژه آموزشگاه بهشت اظهار داشت که یکی از مهمترین افتخارات ورزشی برای جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی حضور پررنگ ورزشکاران پاراالمپیکی و کسب افتخارات بزرگ در بین کشور های جهان است. ایشان بیان نمود که ضرورت دارد محتوای درس تربیت بدنی در مدارس استثنایی با رشته‌های پاراالمپیکی هم‌خوانی و تناسب داشته باشد، تا دانش آموزان با رشته های مختلف پاراالمپیکی آشنا شوند. در ادامه همایش با همت مدیر و پرسنل آموزشگاه بهشت بدره، پس از پیاده روی در محل پارک شهید آل اسحق مسابقه ی طناب کشی بین دانش آموزان و همچنین برنامه ی صبحانه ی سالم برای دانش آموزان و مسئولین برگزار گردید. در پایان از طرف فرماندار محترم به دانش آموزان آموزشگاه بهشت بدره لوح تقدیر و هدایای نفیسی اهدا گردید.
 ٠٧:٥٨ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
جلسه کمیته فرعی ستاد اربعین شهرستان بدره به ریاست فرماندار برگزار گردید
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، روز یکشنبه در محل سالن اجتماعات فرمانداری بدره و به منظور ساماندهی موکبهای شهرستان در یک مجتمع تشکیل گردید. دراین جلسه ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندار محترم ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین اظهار داشت:شهرستان بدره باتوجه به موقعیت جغرافیایی آن در مسیر تردد زوار استانهای مرکزی کشور قرار دارد به همین منظور فراهم نمودن زیرساختها برای خدمت رسانی به زوار در دستور کار قرار گرفته است. ایشان در ادامه با اشاره به ضرورت تجمیع موکبهای شهرستان در یک مکان اظهار داشت: امسال شرایط متفاوت تر از سالهای قبل است در کمیته های استانی اربعین تصمیم براین شده است که موکبهای شهرستانها در یک مکان تجمیع شوند.در شهرستان بدره هم با توجه به این که6موکب اعلام آمادگی نموده اند ورودی شهر بدره( از سمت ایلام )را که از امکانات زیرساختی لازم برخوردار هست به عنوان مکان تجمیع درنظر گرفته ایم. انتظار می رود مسئولین موکبها خدمت رسانی به زوار را در این محل انجام دهند. بدیهی است تجمیع موکبها در یک محل باتوجه به تامین امنیت وفراهم بودن زیرساختها موجب خدمات رسانی بهتر به زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) خواهد بود. درادامه این جلسه تصمیماتی به اتفاق آراء اتخاذ گردید.
 ١٣:٣٧ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
جلسه هماهنگی اعضا ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان برگزار گردید
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، بنابر دعوت قبلی جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان بدره راس ساعت11صبح به ریاست جناب آقای مهندس عسگری فرماندار محترم وبا حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا آقای مهندس عسگری فرماندار محترم ضمن عرضخیرمقدم به حاضرین درخصوص مسائل مرتبط با اربعین مطالبی بیان و بر پیوست اقتصادی اربعین تاکید و با اشاره به شرایط جوی ایام منتهی به اربعین بر ضرورت آمادگی همه دستگاهها تاکید کردند.
 ١٤:٢٦ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
نشست هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش هندمینی با فرماندار شهرستان بدره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره ، در این نشست که ظهر روز دوشنبه ۹ مهرماه در محل سالن اجتماعات این فرمانداری و با حضور فرماندار بدره، رییس شورای اسلامی استان و اعضای شورای اسلامی بخش هندمینی برگزار شد؛ مشکلات این بخش نظیر مباحث آب‌رسانی، استقرار ادارات، مشکلات گرانی ، دغدغه‌های فرهنگی ـ اجتماعی ،آسفالت سطح روستاها، تخصیص اعتبارات عمرانی مناسب برای روستاها، مشکلات فراروی شوراها و... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. مهندس عسگری فرماندار بدره با اشاره به وظایف شوراهای اسلامی و دهیاران در روستاها تعامل بیشتر با هم وادارت شهرستان، صمیمیت و تلاش برای رفع مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد وگفت شناسایی ظرفیتهای روستایی و توجه به سرمایه گذاری در روستاها در زمینه های مختلف باید اساس کار شوراهای اسلامی باشد وی همچنین به نقش شوراها در پیشرفت و توسعه روستاهاو نقش شوراها در ایجاد شرایط مناسب و فرهنگ سازی در خصوص سرمایه گذاری در منطقه و کمک به دولت در جهت پیگیری و حل مشکلات روستائیان شناسایی فرصتهای اشتغال بخش گردشگری و هدایت جوانان روستایی به سرمایه گذاری و اشتغال در این حوزه اشاره ولزوم توجه به این موارد را خواستار شد نماینده عالی دولت تسلط به قانون را در اولویت کاری شوراهای اسلامی دانست و گفت: داشتن اطلاعات و امار دقیق از حوزه انتخابیه ، شناخت موانع و خلاء های قانونی کلید موفقیت شوراهای اسلامی است. مهندس عسگری دراین جلسه بیان داشت: در روستاهای این بخش کارهای خوبی انجام شده است امیدارم بتوانیم خدمات عمرانی، فرهنگی، رفاهی و.. بیشتری را آن گونه که شایسته روستاییان است ارائه دهیم و در شکوفایی اهداف دولت تدبیر و امید سهیم باشیم. در ادامه تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی به نمایندگي از ساير اعضا به بيان نظرات،پيشنهادات و مشکلات خود پرداختند :اشتغال در روستاها، اجرا و تكميل طرح هاي عمراني روستا ، تعامل ادارات با شوراي روستا ، تبيين و تقويت جايگاههاي شوراهاي اسلامي روستا در بين مردم،عدم پوشش تلفن همراه در برخي از روستاها و امكانات ورزشي از مهمترين مشكلات و درخواستهاي مطرح شده دراین نشست بود.
 ١٥:١٨ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید فرماندار بدره به همراه مدیر انتقال برق استان از پست ۶۳/۳۰wبدره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور مهندس عسگری فرماندار بدره، مهندس باقری مدیر امور انتقال برق استان ایلام، مهندس کهزادی مسئول پست های فشار قوی برق استان وصفری مدیر برق شهرستان از پست ۶۳/۲۰kwبدره بازدید به عمل آمد. شایان ذکر است که پست انتقال برق بدره دارای یک ترانس ۱۵MWA و سه فیدر خروجی تامین کننده انرژی برق شهرستان می باشد.
 ١٥:٠٣ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید فرماندار از وضعیت بازار شهر بدره و پیگیری مشکلات مربوط به بازاریان و مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای نظارت وکنترل بر بازار در روز یکشنبه مورخ 8/7/97 آقای مهندس عسگری فرماندار شهرستان به همراه تنی چند از مسئولان از سطح بازار بازدید به عمل آورد. در این دیدار چهره به چهره ضمن بررسی وضعیت از خریداران ومردم ، از مغازه داران وفروشندگان کالا وخدمات نیز سرکشی به عمل آمده و با آنها از نزدیک به گفتگو پرداخت.آقای فرماندار ضمن توصیه به فروشندگان مبنی بر رعایت حال مردم و خودداری از گرانفروشی و اعلام موجودی انبار به اداره صنعت معدن تجارت ، خواستار مدیریت فروش کالا از جانب ایشان گردید و اظهار داشت: به منظور جلوگیری از التهاب بازار از فروش کالا وجنس به صورت عمده به مردم خودداری نمایید و به صورت نیاز روزانه ومعقول به مشتریان کالا فروخته شود.
 ٠٩:٢٨ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
بازدید رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشوراز مدارس سطح شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، دکتر طاهری رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور، به همراه آقای عسگری فرماندار محترم شهرستان بدره، آقای حیدری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام، آقای محمدی معاون بودجه و برنامه ریزی سازمان مدیریت برنامه ریزی استان ایلام، آقای نصری مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان ایلام و مدیریت وکارکنان آموزش و پرورش بدره از فضاهای آموزشی و پروژه های نیمه تمام آموزشی بدره بازدید به عمل آوردند. دکتر سعید طاهری رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور در این بازدید ابراز امیدواری نمود که در راستای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و همچنین گسترش آموزش های مهارتی در این شهرستان با حمایت های همه جانبه سازمان برنامه و بودجه کشور بتوانیم گام های موثری برداریم. گفتنی است در این بازدید از دبیرستان دخترانه متوسطه اول حضرت زینب (س)، دبستان نبوت و آموزشگاه شهید قیطاسی چشمه شیرین، بازدید به عمل آمد.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
سخنرانی آقای فرماندار در مسجدجامع شهر بدره بامحوریت حمایت از کالای ایرانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس و در مراسمی با محوریت حمایت از کالای ایرانی با حضور اقشار مختلف مردم،کسبه، بازاریان و کلیه ادرات و نهادهای سطح شهرستان در مسجد جامع شهر بدره راس ساعت 9:30 آغاز گردید. در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی چند از کلام الله مجید و به تصویر کشیدن انیمیشن و مستنداتی مرتبط با استفاده نکردن از کالاهای خارجی در حمایت از کالای داخلی فرماندار محترم بعنوان سخنران این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.ایشان ابتدا ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین تسلیت به مناسبت حمله ی تروریستی در اهواز اظهار نمود: حادثه ی تروریستی اهواز نزد همه ی افکار آزادی خواه جهان محکوم است و به یاری خداوند بدخواهان این نظام جمهوری اسلامی ضربه مهلکی بابت این اقدام غیر انسانی خواهند خورد.در ادامه ایشان با بیان اینکه امروز اگر ما به دنبال حمایت از کالای ایرانی هستیم بایستی به دنبال ارتقاء کارآفرینی های دیجیتال، گسترش استارت آپ ها در اشل بی المللی باشیم و اینرا به جدیت دنبال کنیم و همه دستگاه ها در این زمینه تکلیف دارند. ایشان در ادامه با بیان اینکه در ابتدای سال جاری دولت محترم با ابلاغ بخشنامه ای به همه دستگاها از ممنوعیت استفاده از کالاهایی که مشابه تولید داخلی دارند و همه سازمان ها و ارگانها را مکلف به انجام آن داشته است که این ممنوعیت با توجه با اینکه سازمانها و ادارات یکی از عمده خریداران کالاها و ملزومات هستند می تواند یک اقدام خوب و متناسب در این راستا باشدو این امر مهم را مردم نیز باید مورد توجه قرار دهند. ایشان در ادامه با اشاره به مهم بودن موضوع صرفه جویی بیان داشت: متاسفانه در آمارهای رسمی ای که ارائه می شوند ما را در ردیف پرمصرف ترین کشورها در مصرف انرژی،سوخت و سایر کالاهای اساسی خانوارها قرار داده و اصراف متاسفانه ریشه دوانده در فرهنگ همه ی ما ایرانی ها وما در حالی بزرگترین وارد کننده برنج در دنیا هستیم که مازاد برنج سفره های ایرانی ها چه مقدار است، مگر غیر این است که قرآن اسراف کنندگان را برادران شیطان قلمداد می کند پس چرا ما شیعیان آنرا رعایت نمی کنیم.فرماندار محترم در پایان با اشاره به موضوع مهم احتکار، از همه دستگاهای نظارتی ،امنیتی،دادگستری و بازرسین درخواست داشت که با جدیت به این موضوع ورود نمایند و اگر مواردی در سطح شهرستان مشاهده می نمایند با قاطعیت برخورد نمایند. ایشان در ادامه با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در دولت تدبیر و امید برای مبارزه جدی با امر قاچاق و کالا و کاهش 50درصدی ورود کالای قاچاق به کشور به تبعات منفی این پدیده در از بین رفتن فرصتهای شغلی در کشور و خسارات جبران ناپذیر به صنایع و تولیدات داخلی اشاره نمود و اظهار داشت که با توجه به این که شهرستان ما در مبادی مرزی قرار ندارد قطعا نظارت و کنترل بر کالاهایی که بدون طی ضوابط و تشریفات قانونی در سطح بازار وجود دارد امری مهم است که از دستگاه های متولی می خواهم در این زمینه نهایت تلاش و جدیت خود را به خرج دهند. در خاتمه نیزمراسم با قرائت قطعنامه ای در این خصوص پایان یافت.
 ٠٩:١٢ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی فرمانداری
زنگ مهر در مدارس شهرستان بدره طنین انداز شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، در مراسم نمادین بازگشایی مدارس که در آموزشگاه شهدای بدره با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار بدره، مسئولین، اولیا و دانش آموزان برگزار گردید.مهندس عسگری فرماندار محترم شهرستان بدره ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته ی دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین تسلیت به مناسبت حمله ی تروریستی در اهواز اظهار داشت: حادثه ی تروریستی اهواز نزد همه ی افکار آزادی خواه جهان محکوم است.ایشان ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس بیان نمود که شما دانش آموزان میراث دار جوانانی هستید که دفاع از عزت و شرف ملت را در سرلوحه ی کار خود قرار دادند و با حماسه آفرینی بساط استعمار را برچیدند.فرماندار شهرستان بدره در ادامه ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش، مدیران و معلمان شهرستان بدره در راستای آماده سازی مدارس اظهار داشت که هدف آموزش و پرورش در کنکور خلاصه نمی شود بلکه پرورش فکری، اخلاقی، معنوی و مهارت آموزی از مهمترین اهداف آموزش و پرورش است.ایشان در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید بیان نمود که حضور دانش آموزان در مدرسه یک فرصت طلایی برای ایجاد نگرش مثبت و انگیزش پویا در دانش آموزان است و تأثیرگذارترین فرد در ارتباط با دانش آموزان معلمان عزیز هستند و رسالت آموزش و پرورش تربیت نسلی کاوشگر، پرسشگر و جستجوگر در عرصه ی تعلیم و تربیت است.
 ١٤:٣١ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down